Erkek arkadaşımla iç çamaşırlar üzerimizde tensel bir temas olmadan sürtünerek ilişkiye girdik.

erkek arkadaşımla iç çamaşırlar üzerimizde tensel bir temas olmadan sürtünerek ilişkiye girdik. 2 kere adet gördüm 1 kerede idrar testi yaptım negatif çıktı ama içim rahat değil hamile olma ihtimalim ortadan kalkmış mıdır?

Tahlil.com Cevabı : İhtimal yoktur..