Merhabalar kolay gelsin.bir kutu klomen kullandım ve bunun sonucunda doktorum 3 tane yumurtamın oluştuğunu söyledi.

Merhabalar kolay gelsin.bir kutu klomen kullandım ve bunun sonucunda doktorum 3 tane yumurtamın oluştuğunu söyledi.eylül 19 tarihin dede çatlatma iğnemi oldum.adetime henüz bir hafta var.kan testi yaptırdım sonuç 3 çıktı ve acil doktoru bana negatif olduğunu söyledi.bu sonuç kesinmidir yoksa erkenmi

Tahlil.com Cevabı : Erken olabilir, adet gecikmeniz olursa testi tekrarlamanızı öneririz..