Merhabalar 15 gün önce aşılamam oldu. 3 gün önce de beta sonucum <1,20 sonuç -referans aralığı 0,5,3 Gebelik olabilir mi?

Merhabalar 16 Ekimde aşılamam oldu.29 Ekimde de beta sonucum <1,20 sonuç -referans aralığı 0,5,3 Gebelik olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı :

Yazmış olduğunuz bhcg değerine göre test sonucu negatif yani gebelik yok anlamında ancak beklene adet tarihinde gecikme olmadan yapılan bir test ise gecikme olması durumunda testi tekrarlamanızda fayda var. Erken yapılan testler yanıltıcı sonuç verebilmektedir.