Merhabalar 5-6 gün önce yaşanmış bir ilişki sonrası hamile kalmışsam kan tahlilinde çıkarmı?

Merhabalar 5-6 gün önce yaşanmış bir ilişki sonrası hamile kalmışsam kan tahlilinde çıkarmı? Dün bi nedenden dolayı serum taktırmak zorunda kaldım dr gebelik varmı diye sordu bende olabilir dedim kan tahlilinde çıkmadı ama daha çok yeni olduğu için çıkmamış olabilirmi? Sizce ümitlenmelimiyim.

Tahlil.com Cevabı : Bunu tahmin etmek imkansızdır, ancak adet gecikmesi olur ise test yapabilirsiniz..