Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaadım birkaç damla kan geldi kasığımda ağrılar var kızlığım bozulmuş mudur ?

Tahlil.com Cevabı : Tam birleşme olmayan ilişkilerde kızlık zarının bozulması düşük bir ihtimaldir. Kan, sürtünme sırasında oluşan bir zedelenme sonucu oluşmuş olabilir.

a***** :

Idrar tahlilinde 0-2araliginda olmasi gereken eritrosit 229 çıkması tek başına birsey ifade edermi? Ilave baska tetkik mi yaptirmak gerekir?

Cevap:

Taş veya kum döküyor olabilirsiniz, idrarda kanama görülüyor, araştırılması gereklidir..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.