Merhabalar, ben 40 yaşındayım (erkek) LYM Normal değerleri : % 20,5-51,1 olması gerekirken benim tahlil sonuçlarım da LYM Değeri 444 çıktı. Sebebi ne olabilir?

Merhabalar, ben 40 yaşındayım (erkek) LYM Normal değerleri : % 20,5-51,1 olması gerekirken benim tahlil sonuçlarım da LYM Değeri 444 çıktı. Sebebi ne olabilir. Koltuk altımda şişlik var ve ağrıya sebep oluyor. Teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Doktora gidip muayene olmanızı öneririz..