Merhabalar, ben babam için yazıyorum ,

Merhabalar, ben babam için yazıyorum , tahlil sonuçlarını bugün almış ama doktor hiç bi açıklama yapmamış herhangi bir ilaç da vermemiş değerleri;WBC 16.4MON# 0.9NEU# 12.7LYM% 17.3NEU% 77.4şimdiden çok teşekkür ederimRDW-CV 16.5

Tahlil.com Cevabı : Babanız muhtemelen bakteriyel bir enfeksiyon geçiriyor.Bir enfeksiyon hastalıkları uzmanına da danışabilirsiniz.