Merhabalar daha önce bir bir hataya düşüp uyuşturucu kullanıp yakalandım

Merhabalar daha önce bir bir hataya düşüp uyuşturucu kullanıp yakalandım amatemde idrar tahlilleri veriyorum son 3 aydır bıraktım sadece sigara kullanıyorum son 3 test sonuçlarım şöyle Cannabinoid Sentetik 2ng/mL Cannabinoid Sentetik 1ng/mL Cannabinoid Sentetik 5ng/mL sonuçlar ne anlama geliyor?

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarada madde saptanmamıştır..