Merhabalar, evlilik işlemleri sebebiyle kan tahlili yaptırdım. hepatit b taşıyıcısı olduğumu biliyordum?

Merhabalar, evlilik işlemleri sebebiyle kan tahlili yaptırdım. hepatit b taşıyıcısı olduğumu biliyordum ama sonuçlarda sorun olduğunu söyledi doktor. Çıkan sonuclarım su sekilde yorumlarssanız cok sevinirm. HBsAg 39 referans 0-1 Anti HCV 0.27 referans 0-1 negatif Anti HIV 0.25 referans 0-1 negatif

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız Hepatit B taşıyıcısı olduğunu doğruluyor ama yeni bir şey de yok .Gastorenteroloji uzmanına başvurabilirsiniz gerek görürse ilave tahliller de isteyebilir.