Merhabalar kız arkadaşımla çıplak şekilde sürtünme yoluyla birlikte olduk ?

Merhabalar kız arkadaşımla çıplak şekilde sürtünme yoluyla birlikte olduk vajina ya sperm teması oldu ama yüzeysel ve fazla zorladık birbirimizi kız arkadaşım ertesi gün adet oldu ve korkmamıza gerek kalmadı fakat adetinin 8 inci günü ve hiç bu kadar uzun sürmemişti hala az az kan geliyor?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumun hamilelikle bir ilgisi yok.