Sürtünme ile ilişkiden sonra strese girdim ve 3-4 gün gecikmeli adet gördüm. Adetim ilk gün normal gibiydi ?

Sürtünme ile ilişkiden sonra strese girdim ve 3-4 gün gecikmeli adet gördüm. Adetim ilk gün normal gibiydi aksama dogru kahverengimsi oldu 2.gun ogleden sonra kesilir gibi oldu 3.ve 4.gun herzamanki gibi sürülür tarzdaydi.5 gundur bulantim var cok stresliyim bugun 4.gun test negatif cikti hamlemiym?

Tahlil.com Cevabı : Hayır gebelik durumun yok.