nefes darlığı ve kuru öksürük şikayetiyle doktora gittim

nefes darlığı ve kuru öksürük şikayetiyle doktora gittim. yapılan kan testlerinde : demir :25 demirbağlama:442 ferritin:2 hemoglabin:10.9 eritrosit dağılım genişiliğ:17.2 gibi sonuçlar çıktı. ne gibi bir problem vardır sizce?

Tahlil.com Cevabı : Demir eksikliği bulguları va.Doktorunuz bu yönde tedaviye başlayacaktır.