Nişanlım ile arkadan ilişki yaşadım. Bunun üstübe bu ay ki adet dönemimde ilk gün aşırı bir sancı ile adetim oldu fakat 2 gün sürdü

Nişanlım ile an*l ilişki yaşadım. Bunun üstüne bu ay ki adet dönemimde ilk gün aşırı bir sancı ile adetim oldu fakat 2 gün sürdü diclomec içtim daha önce hiç içmemiştim sonra adetimde azalma oldu bu gün hiç olmadım 4 gün az bi kanamam oldu normal 4 gün kanama miktarında ve 5. gündeyim yine kanamam yok 7 gün sürüyor. Bu ay çok stresli ve üzüntülü geçti. Nedeni nedir?

Tahlil.com Cevabı :

Ters ilişki normal bir ilişki olmadığı gibi gebelik şansı da mümkün değildir. Vajinaya herhangi bir şekilde sperm hücresi teması söz konusu ise düşük bir ihtimal olabilir. Ancak bahsetmiş olduğunuz şikayetleriniz daha çok adet düzensiliği kaynaklı gibi. Kullanılan ilaçlar,sters gibi etkenler adet düzensizliği yapabilmektedir.Bir kadın doğum doktoruna muayene olmanızda fayda var.