Erkek arkasimla korumasiz bir sekilde birlikte oldum icime bosalmadi zevk suyundan sorun olur mu?

Hocam erkek arkasimla korumasiz bir sekilde birlikte oldum icime bosalmadi zevk suyundan sorun olur mu adette oldum aradan 9 10 gun gecti kac testi yaptirsam suanda dogru sonuc alabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Korunmasız ilişkilerde zevk suyunda bulunan sperm hücreleri sebebi ile gebelik riski oluşabilmektedir. İlişki sonrası beklenen adet tarihinde normal adet kanmasının yaşanması gebeliğin olmadığını gösteriri ancak yine de endişeleriniz var ise gebelik testi yapabilirsiniz. Şu durumda yapacağınız test güvenilir sonuç verir.Ancak sürpriz gebeliklerle karşılaşmamak için prezervatif gibi güvenilir doğum kontrol yöntemleri kullanmanız öneririr.