Düzensiz adetim var 2 ay adet olamadım ardından sevgilimle ilişkiye girdik 2 gün sonra adet oldum. ağrı kesici içtim 3.günde adetim kesildi ardından 1 hafta sonra tekrar adet oldum

20 yaşındayım. Düzensiz adetim var 2 ay adet olamadım ardından sevgilimle ilişkiye girdik 2 gün sonra adet oldum. ağrı kesici içtim 3.günde adetim kesildi ardından 1 hafta sonra tekrar adet oldum 4. gündeyim sizce hamile olma ihtimalim var mıdır? yani ilişkiden sonra 2 ve 11. günlerde adet olmuş oldum ?

Tahlil.com Cevabı : Bariz bir şekilde adet düzensiliği var iken gebelik olup olmadığı kanısına bu bilgilerden ulaşılmaz. Bir gebelik testi yaptırabilir veya kadın doğum doktoruna başvurabilirsiniz.