Yeni iliskide yani 2 gunluk iliski sonrasi kan testi yapsak hamilelik anlasilir mi cikar mi yani?

Sizi rahatsiz ediyorum Ama son sorum olarak sunu soruyorum yeni iliskide yani 2 gunluk iliski sonrasi kan testi yapsak hamilelik anlasilir mi cikar mi yani

Tahlil.com Cevabı : İlişkiden bu kadar kısa süre sonra yapılan gebelik testinden doğru sonuç alamazsınız. En güvenilir sonucu ilişki sonrası beklenen adet tarihinde gecikme yaşanması durumunda yapılan test ile elde edebilirsiniz.