:Nişanlım ın demir eksikliği anemisi var ve buna bağlı olarak sağları dökülüyor?

Nişanlım ın demir eksikliği anemisi var ve buna bağlı olarak sağları dökülüyor. PRP denilen bir tedaviyle kanı plazmasından ayırarak tekrar vücüda enjekte edip tedavi alıyoruz, en son tedaviye gitiğimizde nişanlımından kan alınamadı kanın çok yoğun olmasından dolayı ve alabildiğimiz kanda hemen pıhtılaştı, Gynoferon isimli kan ilacını kullanıyoruz, bu durumun nedeni nedir? MDS den şüpheleniyoruz * ne yapmamız gerekir yardımcı olurmusunuz?

Tahlil.com Cevabı : Bir hematoloji uzmanına danışmanız en doğru olanı