Nişanlımla ilk ilişkiye girdik kızlık zarım yırtıldı kırmızı kanamam geldi fakat yırtılması sonrası kahverengi akıntı geldi uzun süre bunum sebebini öğrenebilir

Erkek arkadasimla cinsel iliskiye girdik. Iliskiden sonra cok az kan geldi. Cinsel iliskiden 1-2 gun sonra kanama veya lekelenme olmasi normal midir ?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrası kanama olabilir.