HEPATİT B

.HepatiT B insana nasil gecer? Erken teshiste ondan kurtulmaa sansimiz olurmu?Bende hbsag 119.82 cikti ve soktayim. Ilk defa böyle bir durumla karsilasiyorum..

Tahlil.com Cevabı : Hepatit B temel olarak insana kan yolu ve cinsel temasla geçer.Pozitiflik kimi kişilerde zamanla negatifliğe dönüşmekte, kimileri taşıyıcı olarak kalmakta kimileri de aktif olarak enfeksiyonu geçirmektedir.Dilerseniz Hepatit B'ye dair sitemizdeki yazılarımızdan yararlanabilirsiniz.Tahlil.com'un arama motorunu kullanarak site içinde Hepatit B yi araştırmak için tıklayınız....