Yaşım 20 gebeliğin kan testinde çıkması için yani var olup olmadığını anlamak için normal bir kan testi yaptırmamız yeterli mi?

Yaşım 20 gebeliğin kan testinde çıkması için yani var olup olmadığını anlamak için normal bir kan testi yaptırmamız yeterli mi? yoksa özel bi test vs varmı yardımcı olursanız çok sevinirim .

Tahlil.com Cevabı : Beta hcg kan testini yaptırabilirsiniz.