Normalde adetlm düzensiz 10 austosta sürtünmeyoluyla üzerimizde kıyafetler varken tems olmadan ilişki yaşadm

Normalde adetlm düzensiz 10 austosta sürtünmeyoluyla üzerimizde kıyafetler varken tems olmadan ilişki yaşadm boşalma olmadı 19unda adetimi oldum +haziranda aynısını yaşadk adetimi oldum ve kan testi yptrmştm tmmuzda ve dr.gebelk yok dedi şuan gebelik varmıdır.ama adetimi oldum.ilşki snrası

Tahlil.com Cevabı : Tedbiren kanda beta hcg testi yaptırabilirsin.