Sevgilimle sürtünme yoluyla birlikte olduk.. onda kot pantolon bende şort vardı.. sürtünme yoluyla birlikte olduk?

 Sevgilimle sürtünme yoluyla birlikte olduk.. onda kot pantolon bende şort vardı.. sürtünme yoluyla birlikte olduk.. sonra sevgilim bana karınımda ağrı var ve stresliyim dedi.. bende korktum öyle diyince.. kanama olup olmadığını bilmiyorum.. ben erkeğim bu arada kızlık zarında bozulma var mıdır

Tahlil.com Cevabı : Kızlık zarının bozulup bozulmadığı bir kadın doğum uzmanı tarafından yapılacak muayene sonucu anlayabilirsinizç Sevgilinin adetinde 5 gün veya daha fazla gecikme olursa gebelik testi yapın.