Oğlumun kan değerini yorumlar mısınız? 8 aylık wbc 2.99 lym 1.82 mon 0.64 şuan dişte çıkartıyor.

İyi günler oğlumun kan değerini yorumlar mısınız? 8 aylık wbc 2.99 lym 1.82 mon 0.64 şuan dişte çıkartıyor.

Tahlil.com Cevabı : Viral bir enfeksiyon geçiriyor olabilir, WBC değeri düşük, 10 gün sonra tekrarlamanızı öneririz..