Öncelikle böyle bir uygulama için sizlere teşekkür ederim benim sorum sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ?

Öncelikle böyle bir uygulama için sizlere teşekkür ederim benim sorum sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ve acaba vajinasına sperm gelmişmidir diye gebelik için endişe etmekteyiz ilişkiye girdiğimiz gün beklediği gibi regl olmuş ve tam 24 saat üstünede norlevo kullandık yorumunuzu bekliyoz

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda hamilelik ihtimaliniz yok denecek kadar azdır..