Hocam hamile bir kadın doğum kontrol hapı kullanarak

hocam hamile bir kadın doğum kontrol hapı kullanarak adet olur dediniz ama her yerde hamile bir kadın hiç bir şekilde hap veya iğne ile adet olamaz yazıyor açıklarmısınız teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : Üstüne görme olabilir veya hormon seviyelerindeki değişikliklere bağlı olabilir, test yapmadan kesin birşey söylenemez..