Özellikle eozinofil önemli mi? Teşekkürler

Merhaba oğlum 7 ay 2 günlük kan testi sonuçları BİYOKİMYA Üre 7,5 L --- 16,6-48,5 mg/dL SGOT (AST) 44,9 H --- <40 U/L Ferritin 5,76 L-- 30-400 ng/mL TamKan Sayımı PDW 9,8 L---- 10-17,9 fL Eozinofil 0,6 H ---- 0-0,45 10e3/uL % Eozinofil 6,3 H --- 2-4 % Özellikle eozinofil önemli mi? Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Eozinofil yüksekliği çeşitli nedenlerle olabilir. Allerji veya çeşitli enfeksiyonlarda artar. Ancak oğlunuzun demie seviyesi de düşük. Çocuk hematoloji uzmanına gitmenizi öneririm..