pankreasda en buyugu 1,1 cm buyuklugunde kitle oldugu söylendı

merhaba 1 ay önce annemi karın agrısıyla hastaneye kaldırdık ve bütün sonuçları temiz çıktı. pankreasda en buyugu 1,1 cm buyuklugunde kitle oldugu söylendı (2 adet) CA19-9 114,9 olarak çıktı bunu açıklayabilirseniz sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : kitlenin niteliği hakkında ca 19-9 fiki vermez.bu konuda gerekirse biyopsi yapılabilir.annenizi takip eden doktora danışmalısınız