pen*si vajinama girmesi ama dokunmuş olabilir.

Merhabalar erkek arkadaşım ile sürtünerek cinsel ilişki yaşadık. pen*si vajinama girmesi ama dokunmuş olabilir. Ondan öncesinde başka yere boşalmıştı silmiştik ama Kuruydu belki biraz zevk suyu olmuş olabilir. Sizce hamilelik ihtimalı olur mu

Tahlil.com Cevabı : Zevk suyunda çok az miktarda sperm olabilir. Bu da gebelik ihtimalini düşündürür.