Nişanlımın üstünde boxer vardı bende çamaşır yoktu boxera zevk suyu bulaşmış olabilir bu durumda hamilelikten söz edilir mi lütfen evet veya hayır deyin.

Yumurtlama dönemimin ilk günü cinsel ilişki yaşadım ama vajina etrafına sperm teması olmadı nişanlımın üstünde boxer vardı bende çamaşır yoktu boxera zevk suyu bulaşmış olabilir bu durumda hamilelikten söz edilir mi lütfen evet veya hayır deyin.

Tahlil.com Cevabı : Hayır. Vajinaya sperm temas etmediyse hamilelikten söz edilemez.