sürterken zevk suyu boxerını ıslatmış olabilir bu şekilde hamilelikten söz edilebilirmi

Adetimden 9 gün sonra ilişki yaşadım nişanlımda boxer vardı bende çamaşır yoktu üzerimde boşalma olmadı fakat boxerla sürterken zevk suyu boxerını ıslatmış olabilir bu şekilde hamilelikten söz edilebilirmi lütfen kesin bir

Tahlil.com Cevabı : verinTahlil.com:Kıyafetli ilişkilerde gebelikten söz edilmez.