Radyoloji raporu sonucum ne anlama geliyor? Açıklarsanız sevinirim.

Hocam Radyoloji Raporu sonucumu yorumlarmısınız SKROTAL USG İNCELEME Sol testis skrotum içerisindedir.Sağ testis inguinal kanalda izlenmektedir. Skrotal cilt kalınlığı diffüz simetrik artmıştır. Her iki testis normal boyutta,homojendir. Her iki epididim loju normaldir. Skrotal sıvı izlenmedi.

Tahlil.com Cevabı : İnmemiş testis olabilir, doktorunuzun yorumlaması daha doğrudur..