rahim bölgeme arasıra bıçak saplanırcasına bir ağrı giriyor üstüne görme gibi bir durum olabilirmi

Merhaba 10 haziran regl oldum 13 haziran bitti 27 haziran tekrar geldi ve şuanda devam ediyor ama devam etmiyor gibi �� pembe ve kahverengi tonlarda günlük ped ile durabiliyorum ve rahim bölgeme arasıra bıçak saplanırcasına bir ağrı giriyor üstüne görme gibi bir durum olabilirmi ve şuanda test yapsam doğru sonuç verir mi ??

Tahlil.com Cevabı : 10 Haziran'da regl gördükten sonra korunmasız bir ilişki yaşandıysa gebelik testi yaptırabilirsiniz veya adet düzensizliği olabilir. Bir kadın doğum uzmanına başvurabilirsiniz.