Regl den 2 gün önce beta hcg 3.00 sizde bir ihtimal olabilir mi yoksa gebelik yok mu?

Tahlil.com Cevabı : Bu değer negatif yani gebeliğin olmadığını gösteriyor.Ancak beklenen adet tarihinde gecikme olmadan yapılan testler yanıltıcı sonuçlar verebileceği için gecikme olması durumunda testi tekrarlamanızda fayda var.