Rengi arada kıpkırmızı arada açık pembe kahverengiydi gebe miyim?

hocam ben sürtünmeli ilişkiye girdim zevk suyu vajinama değdi hemen yıkadım falan ama kaç gündür midem çok bulanıyor karnım gittikçe şişiyor davul gibi oldu adetim gününden 3 4 gün önce geldi ve tam olarak 2 gün sürdü ve bitti rengi arada kıpkırmızı arada açık pembe kahverengiydi gebe miyim :(

Tahlil.com Cevabı : Bu tür ilişkilerde hamile olma ihtimali çok düşüktür. Sizde muhtemelen adet görmüşsünüz.