Adet olmam gerekio 2 gundur olmadm.Hamile kalma sansim varmi?

sevgilim pen*sini surutdu fakat suruturkn kuruydu pen*si, sonradan islakdi benim zevk suyum bulasmisdir, ama kendisinin zevk suyu akdini bilmior emin degil, adet olmam gerekio 2 gundur olmadm.Hamile kalma sansim varmi?kendisinin zevk suyu normalde akmaz iyise sikmadan.diger gun hemen dogum hapi icdm

Tahlil.com Cevabı : Hamile kalma ihtimalin çok düşük ama adetinde bir haftanın üstünde gecikme olursa tedbir amaçlı test yaptırabilirsin.