Kiz arkadasimla surtunme sonucu iliskiye girdik ikimizinde elbisesi vardi ?

 Kiz arkadasimla surtunme sonucu iliskiye girdik ikimizinde elbisesi vardi ve bosaldim daha sonra pantolonun uzerine cikan siviya elimi vurdum daha sonra islak mendille silip vajinasina vurdum elimi hamile olma ihtimali var mi gunlerdir birsey yiyemiyorum yardimci olun lutfen simdiden tesekkurler

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamilelikten bahsedilmez.