Sabaha kadar bobregim agridi.Tahlilimi yorumlar mısınız..

Sabaha kadar bobregim agridi.Tahlilim: BLD 1+ NEGATIF-NEGATIF LEU 3+ NEGATIF-NEGATIF BIL NEG NEGATİF-NEGATIF UBG NORM NORMAL-NORMAL KET +- NEGATIF-NEGATIF GLU NEG NEGATIF-NEGATIF PRO NEG NEGATIF-NEGATIF pH 6.5 4.8-7.4 NIT NEG NEGATIF-NEGATIF SG 1.000 L 1.015-1.02

Tahlil.com Cevabı : Cinsiyetinizi belirtmemişsiniz ama eğer erkek iseniz kum veya taş olabilir, idrar kültürü aldırmanızı öneririz, enfeksiyon olabilir..