Sağ böbrek 35 sene önce nefrektomi..

sağ böbrek 35 sene önce nefroktami. mart ayında protein kaçağı ve aşırı ateş vardı. tedavi ile düzeldi..Dünkü tahlilde dansite 1015 ph 6 nitrit pozitif kan 3 pozitif lökosit-esteraz 3 pozitif 3 ay önce ultrasonda üst polde 8x9 mm anekoik kortikal kist var. Nisanda dializ dendi,, vazgeçildi Ne yapm

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınıza göre enfeksiyon ihtimali yüksek..Nefroloji uzmanına gitmenizi öneririz..