Yaşım 30 böbrek taşım var.

Yaşım 30 böbrek taşım var. kreatinin degerlerim enson 1,50 idi bu sonuç risklimidir. 1,5yıl önce sporcuların kullandığı ilaçlardan kullandım 15gün kadar, bununda etkisi olabilirmi

Tahlil.com Cevabı : Bu kadar hafif bir yüksekliğin çok anlamlı olduğunu düşünmüyorum.Üre testi de bu konuda fikir verecektir.