Şeker hastasi olan babamin kan tahlili sonucunda kreatin degerleri normal fakat ure degeri yuksek cikti

 Şeker hastasi olan babamin kan tahlili sonucunda kreatin degerleri normal fakat ure degeri yuksek cikti bu ciddi bir bobrek rahatsizligi sebebi olabilirmi? Bun degeri 38.4 ure degeri 82.1

Tahlil.com Cevabı : Üre yüksekliği böbrek fonksiyonlarındaki bozukluğun habercisidir.Bu durumda nefroloji bölümüne başvurabilirsiniz.Detaylı tahlil ve muayene yapılacaktır.