Hocam 45 günlük bebeğimi morarak ağlama...

hocam 45 günlük bebeğimi morarak ağlama,bayılma ve gaz sancısı var diye dr götürdük.gaita sonucu:renk:sarı-yeşil.görünüm hafif sulu.mukus var kan yok.eritrosit nadir.lökosit mukuslu alanda çok sayıda.parazit görülmedi.ayrıca kan:crp mikro:8 amip teşhisi kondu.yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Amipli dizanteri olmuş gibi görnüyor, çocuk hastalıkları uzmanı tarafından tedavi verilmesi gerekir..