Selamlar 30 yaşında erkeğim M Elisa testi yaptırdım sonuçlar negatif diyor ama korkulucak bir şey yo

Tahlil.com Cevabı : Selamlar 30 yaşında erkeğim M Elisa testi yaptırdım sonuçlar negatif diyor ama korkulucak bir şey yoktur umarım yani hepatit b veya hepatit aşılarından birini yaptırmalıyımıyım Anti HBs <2,00 ( Non Reactive) HBs Ag 0,92 (Non Reactive) Anti HIV 1+2 0,220 (Non Reactive) Anti HCV 0,04 (Non Reactive)