Selamlar over ca teshisi ile 16 ay once ameliyat oldum.Yumurtaliklarim ve rahmim alindi.Son kontrolumde sonuclarim asagida;

Selamlarover ca teshisi ile 16 ay once ameliyat oldum.Yumurtaliklarim ve rahmim alindi.Son kontrolumde sonuclarim asagida.Bilgi verirseniz sevinirim.Ca-125 0,2 U/ml 0 - 35Ca-15-3 6,9 U/ml 0 - 38,6Ca-19-9 30,50 U/ml 0 - 37 (6 ay onceki deger 13 )CEA 1,08 ng/ml 0 - 10Sikinti olabilir mi

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle geçmiş olsun diliyoruz, sonuçlarınız normal. 19-9 değerinizde sonuç olarak her iki test de normal aralıklar içinde, problem yok