Semen arkadanizi: yaş 28

semen analizi yaş-28 renk, koku,kıvam:normal volim(ml):5 likefikasyon süresi (dk)20 sperm konsantrasyonu:13 milyon hazırlanma sonrası 3 milyon. motilite(%):35% progresyontipi ve % : %3(+4)%7(+3)%20(+2)%5(+1) normalmorfoloji:1% anormal morfoloji: baş90-boyun2-kuyruk7 aglutinasyon:- yuvarlak hücre:1-2

Tahlil.com Cevabı : Normal morfoloji yüzdeniz düşük çıkmış. Bir üroloji uzmanına muayene olmalısınız.