Sürtünme yoluyla ilişki yaşadık üzerimde kıyafet vardı hamile kalmış olabilir miyim?

 Kız arkadaşımın adetinin 2.günüydü.kız arkadaşımda ped,iç çamaşırı,eşofman vardı.bende iç çamaşırı vardı.sürtünme yoluyla ilişkiye girdik boşaldım.kız arkadaşımın üstünün battığını fark ettik,hemen gitti kıyafetini değiştirdi,hamile olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Kıyafetlerden vajinaya sperm geçişi olamayacağından hamilelik ihtimalinden söz edilemez.Bu konuda cevapladığımız sorulardan bilgi edinebilirsiniz.Detaylı bilgi için tıklayın.