Sürtünme yoluyla bir şeyler yaşadık onun çamaşırı vardı.Kısa bir süre vajinaya sürttüm hamile olabilir mi?

Nişanlımla sürtünme yoluyla bir şeyler yaşadık onun çamaşırı vardı benim pen*sim dışarıdaydı öncesinde boşalmıstım dışarı ve temizlemiştim kendimi daha sonra vajinasına çok kısa sürttüm ama temas olmadı adetine 5 gün var belirtileri yok hamile mi ?

Tahlil.com Cevabı : Vajinaya meni teması olmadığı sürece hamilelik ihtimali söz konusu değildir. Bu yüzden anlattığınız durumda da hamilelikten bahsedemeyiz.Fakat adet gününün 7 gün gecikmesi durumunda hamilelik testi yaptırabilirsiniz.