Sevgilmin içine girmeden tırnağıyla prezervatifi yırttı sadece zevk suyu vardi?

Sevgilmin içine girmeden tırnağıyla prezervatifi yırttı sadece zevk suyu vardi,ve prezervatifin küçük kısmı kilodunda kaldı,35.ci gün adet belirtisi var fakat daha olmadı sizce hamilemidir ?,zevk suyu değmiş olabilir,adet belirtileri var stresliiyiz

Tahlil.com Cevabı : Zevk suyu ile hamileliğin oluşması neredeyse imkansızdır.