Sevgilimle birlikte olduk. Sanırım yumurtlama günümdü. Iliskiden 14 gun sonra normal seyrinde regl oldum fakat içim rahat etmedi. Regl bittikten 5 gun sonra kadar idrar testi yaptim negatif çıktı.

Merhabalar efendim. Sevgilimle birlikte olduk. Sanırım yumurtlama günümdü. Iliskiden 14 gun sonra normal seyrinde regl oldum fakat içim rahat etmedi. Regl bittikten 5 gun sonra kadar idrar testi yaptim negatif çıktı. Sizce hala ihtimal var midir çok endişeliyim kuruntu yaptim sanırım beni aydınlatırsanız çok mutlu olurum, saygilarimla

Tahlil.com Cevabı : Korunmasız ilişkilerde gebelik riski elbette ki oluşur. Ancak ilişki sonrası bveklenen adet tarihinde normal adet kanaması gören birinin gebelik riski de ortadan kalkmış olur. Bu gibi sizde endişe uyandıracak durum yaşamamanız için prezervatif veya doğum kontrol hapları gibi güvenilir doğum kontrol yöntemleri kullanmanızı öneiririz.