Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik dışarı boşaldı ama vajinama yakın bır yere sankı hıssettım gibi oldu ?

 Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik dışarı boşaldı ama vajinama yakın bır yere sankı hıssettım gibi oldu hemen gidip yıkandım ve adet dönemim de yakın dı 2 gün sonra adet oldum sizce hamilemiyim

Tahlil.com Cevabı : Hamile değilsiniz. Fakat bundan sonra daha dikkatli davranman gerekiyor.

b******** :

merhabalar aids test yaptirdim sonuc negatif cikti yalniz bor sorum olacak testi adetliyken yaptirdim bu testin sonucunda bi degisiklik yaparmi

Cevap:

Adet olunup oluşmaması. test sonucuna etki etmez.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

s******* :

Kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık fakat onun üzerinde eşofman bende de şort vardı , iç çamaşırında nemlilik olduğunu söyledi ve anında ped kullandığını belirtti, 4 veya 5. Günde mide bulantısı kusma olmaya başladı hamilelik var mıdır lütfen yardım edin .

Cevap:

Kıyafetler üzerinden yaşanan ilişkilerde hamileliğin oluşma ihtimaline neredeyse yok diyebiliriz. Ancak adet tarihinde gecikme olup olmaması bu konuda size yol gösterecektir. Eğer gecikme yaşanırsa hamilelikten şüphelenip gebelik testi yaptırabilirsiniz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

s******* :

18 yaşındayım erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik boşaldı ama vajinamın ön kısmına bakireyim ama spermin içeriye akmasından korkuyorum hamile kalma riskim var mı

Cevap:

Sakin ol. Hamile kalma riskin yok, fakat bundan sonra yaşadığın ilişkilerde daha dikkatli olmalısın.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

B****** :

Merhaba sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yasadık sonraki ay 3 gün gecikmeli adet oldum adetim bitti hamilelik riski hala devam ediyormudur acaba?

Cevap:

Rahat ol hamilelik durumun yok.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.