Regli olmam gereken zamanın üstünden 1 hafta geçti eline sperm değdiyse beni hamile bırakma ihtimali var mıdır?

Merhaba erkek arkadaşıma mastürbasyon yaptıktan sonra boşaldı, ve pen*sini peçeteyle sildi ardından 1 2 dakika sonra benim vajinama iç çamaşırımın içinden dokundu ve şu an regli olmam gereken zamanın üstünden 1 hafta geçti eline sperm değdiyse beni hamile bırakma ihtimali var mıdır? Strestenmi szce

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle çok stres yaptığının bilincine varmalısın. Tam bir birleşme olmadan gebe kalma ihtimali oldukça düşük. İçin rahat olsun gebe değilsin.